rusztowanie

Można zrobić coś większe, mniejsze i łatwiejsze w użyciu? Czy jest coś, co może być zmienione nieznacznie służyć zupełnie innym celom? Jak można rozwiązać niektóre z codziennych przeszkód jeśli miał nieograniczone zasoby? Pytania takie jak te pomagają skupić masz nic widzieć rzeczy nieco inaczej.

Wszystko, co widzimy wokół nas zaczęło w pewnym momencie jako pomysł. Ktoś miał myśli, które ostatecznie doprowadziły do ??powstania produktu wiesz cieszyć. Być może było wiele pokoleń, poz przeszły aż osiągnie formę to jest dzisiaj. Zaczynają myśleć w kategoriach biorąc coś i przesuwając go w jego „następnego cyklu.

Ludzie mają milionów dolarów pomysły codziennie. Niestety, dla większości, ich lekceważyć je jako głupie lub wręcz niemożliwe. Czują się w ten sposób, dopóki nie pojawia się ten sam pomysł w telewizji kilka miesięcy później. Wierzyć w zdolność umysłu do rozwoju tych zasobów mentalnych. Pielęgnować swoje pomysły. Po zmieszaniu się z jakiegoś działania, stają się one głównymi składnikami do Twojego sukcesu.

– autor artykułu