rusztowanie angielski

rusztowanie angielski Doprowadzi to do dis-łatwością.

Wybierając usunąć bloku energetycznego ważne jest, aby zrozumieć, że podstawowym składnikiem jest jedynie podłączenie do bloku. Przez to tworzy się połączenie komunikacyjne. Postępując sploty, dopóki nie znajdziemy pierwszy splot możemy komunikować się rozpuszczenie. Subtelność i ostrość umysłu muszą być opracowane na bardzo wysokim poziomie, aby osiągnąć ten pierwszy splot. Jeśli umysł nie jest w stanie pozostają ostre na te bardzo subtelnych poziomach, będzie na bieżąco brakuje przestrzeni poprzez które podążają ścieżką splocie.

Wszystkie programy , bloki i wzorce myślowe, mogą być skonstruowane poprzez funkcjonowanie tych zasad. Energia może być utworzony w celu wspierania określonych wzorów lub zabrane do rozpuszczenia innych. Poprzez wdrożenie ich w określonych poziomów świadomości, budujemy rodzaj rusztowania, w którym na poparcie kierunku naszego celu i intencji. W czasie wewnętrzne struktury muszą być samowystarczalne, mocne i elastyczne, aby nie stać się zależne od bloków, a tym samym rośnie stagnacja. Dopóki te fazy i cykl wzrostu regulują struktury energii mogą być wykorzystywane do tworzenia silnych nośnikach intencji.

Hieu Doan

Hieu Doan jest metafizyczna Healer, starszy Guild Lider Życia Mastery Guilds i twórca „Medytacja Mastery Aktywacje” i „9 U. inicjacji.

– autor artykułu