jakie sa rusztowania

jakie sa rusztowania Dyrektywa przywódcy szukają prostoty zarówno w ilości i jakości oczekiwanych rezultatów. Założyli tylko kilka bramek i prezentować je jako Upraszczając, jak to możliwe. Z tych kilku celów, obserwujący mają bardzo małe pole manewru dla polityki, koncentrują i są jasne, co się od nich oczekuje.

Rozwiązywanie konfliktem przywódców politycznych rozwiązywania konfliktów w drodze negocjacji. Dyrektywa liderów rozwiązać je poprzez powiadomienie zaangażowane strony, że lepiej być szybko rozwiązane, a jeśli chodzi o to, co jest najlepsze dla firmy. W momencie, konflikt lepiej mieć coś wspólnego z tym co wiersz bardziej pozytywny.

liderów Satisficing- polityczne przyjąć, że środki działają tylko w celu osiągnięcia wymaganego produktu. Dyrektywa liderzy zakładają, że pracownicy pracują w celu zapewnienia możliwie najlepszego produktu, a nie taki, który jest po prostu dobry. Stąd dyrektywa przywódców dążyć do podniesienia poziomu wyników. Chcą lepiej z najlepszych (Badaracco, 1989).

Krytyka

jakie sa rusztowania

Koncepcja przywództwa dyrektywy jest najistotniejsze pojęcia z kilku powodów. Po pierwsze, to przyznaje, że firma jest bardziej niż podmiot polityczny, w którym grupy i ludzie działają kontrolować swoje własne interesy i działów. Zauważa, że ??firmy szukają konkurencji prowadzić swoje operacje. Jeśli nie patrzeć, jak konkurencja prawdopodobnie będzie wpływać na dolnej linii, może być z rynku. Podsumowując, dyrektywa kierownictwo mówi, że znaczące niedociągnięcia spółki nie są sytuacje polityczne, ale zagrożenie zewnętrzne konkurencji.

Dodatkowo dyrektywa przywódcy zapewniają wyraźne komunikaty tak, że pracownicy wiedzą, jak pracować, a co do pracy na rzecz. Nieformalna komunikacja stworzyć tylko zamieszanie w miejscu pracy, aw rezultacie stracił wydajność i pieniędzy.

I wreszcie, dyrektywa liderzy zakładają, że pracownicy chcą wykonywać z jak najlepszej strony, bo jeśli ich celem jest tylko dla satisficing, potem satisficing co dostaną (Badaracco, 1989).

– autor artykułu