rusztowanie murarskie

rusztowanie murarskie Po raz kolejny, podobnie jak Thomas More, Thomas Cromwell naprawia swój umysł na całkowite zniszczenie wroga króla.

Kiedy jeden z jego lokajów pytanie, czy wolność Henry’ego z żoną można uzyskać „mniej rozlewu krwi”, odpowiada: „kiedy już ustalona na zniszczenie wroga, to niszczenie musi być szybka i musi być doskonały. Zanim jeszcze rzut oka w jego kierunku, trzeba mieć jego nazwisko na nakazie, porty zablokowane, jego żona i przyjaciele kupiony, jego spadkobiercy pod ochroną, jego pieniądze w swoim pokoju i silnym psem prowadzących do gwizdka. Przed budzi się rano, trzeba mieć siekierę w dłoni.

Udaje mu się zarówno podstępu i okrucieństwa, aby wyodrębnić „spowiedź” niewierności z królowej z czterech mężczyzn: w tym królowej własnego brata. Podobnie jak w przypadku więcej, opłata przeciwko wrogom króla była zdrada. drapieżne Cromwella nie miał najmniejszych szans. Celem kursu było to całkowite wyeliminowanie królowej Anny Boleyn. Jeden z mężczyzn został oskarżony o potajemnie poślubił królową, ale „zapomniał” o tym. Mimo początkowych protestów niewinności, on zachęca je do przyznania się dla dobra swoich żon i rodzin, ponieważ król „nigdy rozszerza swoją niechęć do wdów.

rusztowanie murarskie

Ludzie, obawiając się o ich rodzin, a wiedząc, że nie ma ucieczki od opłat wynalezionej przez Cromwella, nie tylko to. Tak więc koniec drugiego małżeństwa Henry’ego, podobnie jak pierwszy, zdecydowano się na rusztowaniu, używając francuskiego kata, który jako pierwszy „cycki na kolanach prosić o przebaczenie” od swojej ofiary, zanim zniżając nędznego topór. Thomas Cromwell został mianowany baronem za swoje wysiłki. Złomowanie dla łupów wkrótce potem, a wiele chętni do pomocy się do przywilejów i bogactw wcześniej przyznanych Anne Boleyn, jej rodziny i tych, którzy czekali na nich.

W centrum naszej uwagi jest oczywiście Thomas Cromwell, syn kowala, który uciekł z domu, aby uniknąć pięści ojca.

– autor artykułu