rusztowanie budowlane

rusztowanie budowlane

Online Learning – Student-Centered Learning

Korzyści ze środowisk uczenia się studenta i obejmują dynamiczny i stale się rozwija nauki poprzez działania, które skupiają się na podstawowych procesów poznawczych, które są oparte na odpowiednich kontekstach. Osoba skoncentrowana teoria uczenia Carla Rogersa zakłada, że ??osoba, która w ten sposób dowiedział się nauczył, jak się uczyć i jest w stanie dostosować się do różnych typów kształcenia wymagane w różnych ustawieniach. W otwartych środowiskach edukacyjnych uczeń kieruje uczenia processby monitorowanie jego potrzeb edukacyjnych oraz stworzenie planu działań w celu zaspokojenia tych potrzeb poprzez projekty i refleksji.

Zalety Student-Centered Learning

Są to prawdziwe korzyści z uczenia się środowisku studenckim skoncentrowane. Uczących się, którzy naprawdę chcą nauczyć się rozwijać w tym środowisku, natomiast te, które są w klasach z innych powodów (rodzice wysłali je do szkoły, albo nie mieli nic innego do roboty, więc przyszedł do szkoły) nie będzie taryfy, jak również. Dynamiczny charakter tego środowiska będzie czasem zmienić studenta z niechętnym uczestnika wzbudzeniu uczącego usiłującej dowiedzieć się wszystkiego może on na ten temat pod ręką. W kursie online, uczeń musi swój proces uczenia się kierować, ponieważ instruktor nie stoi obok studenta mówi mu, co robić dalej.

Expanded myślenie i uczenie się

Studenci i uczniowie, którzy są uprawnieni do rozszerzenia ich myślenia i uczenia się poza środowiskiem historycznym lock-kroku coraz bardziej w swoje możliwości, umiejętności i myślenia, niż ma swoje odpowiedniki w mniej otwartych środowiskach. Open-ended, środowisko studenckie skupione właściwie zaprojektowane w celu wspierania uczących pozwalają im najlepszą okazją, aby odnieść sukces. To również daje im szanse na znalezienie czegoś chcą, aby dowiedzieć się więcej na temat – Serendipity. W miarę postępu nauki studenci mogą ocenić swoje potrzeby postępu i nauki, aby dostosować naukę w razie potrzeby. Jako przykład, uczeń w klasie online można dokładnie przestudiować materiał, który nie jest znany, lub materiał odtłuszczone, który jest znany, aby zaspokoić potrzeby uczenia się.

Bardziej znaczące Learning

W prawidłowo scaffolded środowiska, samokształcenie jest o wiele bardziej znaczący niż znormalizowany edukacji. Jest to ważne z obu klas online i twarzą w twarz na poziomie uniwersyteckim. Aby były skuteczne, nauka musi być zrozumiały dla studenta. W przeciwnym razie, czas instruktora w tworzeniu środowiska i zadania oraz czas studenta w podejmowaniu bieg, oba zmarnowane.

– autor artykułu