rusztowanie aluminiowe

rusztowanie aluminiowe

Najbardziej popularny model Train – Skala HO

Modelarstwem jako hobby nie ma sobie równych. Daje to Państwu i Państwa rodzinie godzin zabawy i przyjemności. Crafting razem układ wraz z pociągów, tory, dworce, oświetlenie i testów dźwiękowych nie tylko swoje umiejętności projektowania, ale dużo inżynierii uczysz też.

Uczucie radości, kiedy w końcu ułożyła modelowego kolei jest po prostu radosny. Nic dziwnego, że to hobby zachwyca wszystkich grup wiekowych. Istnieją modele dostępne dla bardzo młodych do poważnej wyrafinowanego modelu Railroader.

Modelarstwem jest poważnym hobby dla wielu, a znajdziesz klubów, gdzie członkowie skonstruowali obszernych i skomplikowanych modeli. Gdzie indziej można zbudować replikę pobliżu pięknych starych przedwojennych linii kolejowych, które działały na Zachodzie? Tak-dowiesz się trochę historii też w tym procesie.

rusztowanie aluminiowe

Istnieje wiele różnych rozmiarach modeli kolejek można kupić w zależności od miejsca masz i budżetu.

W modelarstwem żargonie jest on określany jako skalę. Skala jest stosunek wielkości modelu do oryginału pociągu (znany jako prototyp). Wagi są zazwyczaj skierowane przez alfabetów.

Skala może różnić się od maleńkiej skali Z. na dużą skalę G.

rusztowanie aluminiowe

Wśród dużych modeli model O jest bardzo popularne. Skala O oznacza, że ??ma ona stosunek 1:48. Oznacza to, że wielkość model pociągu jest 1 / 48th oryginalnego prototypu.

W Ameryce Północnej i Europie kontynentalnej jednym z bardziej popularnych skalach jest HO. HO oznacza „Połowa O”. Co to oznacza to, że model w skali HO pociąg jest o połowę mniejszy od skali O.

Dlaczego HO skala pociągi są popularne jest to, że nie są one zbyt duże, nie są one zbyt małe. Są bezpieczne do obsługi przez dzieci, gdyż nie zawierają małe części, które mogłyby być przypadkowo połknąć. Wielkość HO skala modelu pociągów pozwalają również model Railroader łatwo umieścić w wielu szczegółach w układzie.

HO skala modelu pociągi są preferowane przez znaczną większość hobbystów. W rezultacie wiele firm sprzedaje szeroką gamę akcesoriów, lokomotyw, taboru itp dla tego

– autor artykułu