jakie rusztowanie wybrac

jakie rusztowanie wybrac

Każdy ma milion dolarów Pomysły

Powiedz mi, czy masz doświadczenie ten scenariusz: Masz pomysł, że jesteś pewien, zmienić bieg ludzkości. Twój pomysł jest tak rewolucyjna, że ??ludzie będą bić swoje drzwi w dół, aby je zdobyć. Jednak ze względu na codzienne riggers życia, ustawić swój pomysł na półkę. Kilka miesięcy później, podczas oglądania telewizji, widzisz swój pomysł tam. Ktoś ukradł go od ciebie i korzyści z niego. Naturalnie, po prostu miał podobny pomysł. Różnica polega na tym, że inna osoba rozpatrzony tego pomysłu, w przeciwieństwie do zapominania o tym.

Jeśli jesteś jak większość ludzi, to się stało. Być może doszło na więcej niż jeden raz. O ile jest to przygnębiające doświadczenie, dobrze jest pamiętać, że wymyślił ideę samodzielnie. Nawet jeśli ktoś miał ten sam pomysł, jeśli nic o niej nie wiedział, psychicznie stworzył produktu samodzielnie. To naprawdę budujące jeśli pomysł okaże się niezwykle udane przedsięwzięcie.

Ważne jest, aby pamiętać, że w tym scenariuszu miał milion dolarów pomysł. Dla tych, którzy mieli to się stało kilka różnych czasów, gratulacje. Wygenerowany kilka milionów produktów dolara. To pokazuje, że jesteś całkowicie może mieć wiele pomysłów generowania dobrobytu.

Wiele osób uważa, że ??nie są w stanie stworzyć coś z tego rodzaju. Czują, że tworzenie skutecznych produktów i usług jest zdegradowany jedynie do elity kilka. Prawda jest taka, że ??każdy może wymyślić zwycięskiego pomysłu. Zdarza się codziennie. Ci, którzy zwykle tworzą rzeczy w sposób regularne ludzie, którzy widzą potrzebę. Główną różnicą jest to, że coś z tym zrobić. Podejmowanie działań, co odróżnia je od tych, którzy kopać się dla brakujących okazję.

trenerzy biznesu uczą, że podstawowym składnikiem sukcesu jest przestrzeganie tej podstawowej formuły: znaleźć potrzebę i wypełnić go.

– autor artykułu