rusztowanie kolumnowe

rusztowanie kolumnowe

Debiutujący w 1989 roku mieli wiele wspaniałych bitew tam sposób do wygrania 6 WCW tytuły tag, 2 tytuły WWE tag team, NWA tytuły tag i 2 IWGP tytułów tag team.

Chociaż Scott Steiner zawsze wydawało przeznaczone dla dużego singli kariery był prawdopodobnie w jego najlepiej, gdy część zespołu Steiner Bros.. Radzę spróbować, aby zobaczyć je w akcji przeciwko pokroju Gordy i Williams, Midnight Express i ciał niebieskich, aby zobaczyć, co mam na myśli.

Miejmy nadzieję, TNA nie próbują zniszczyć tam pamięć, jak WWE prawie zrobił z Road Warriors.

rusztowanie kolumnowe

rozbiórki

Gdy WWE nie kusić Road Warriors dołączyć do firmy w latach 80-tych stworzyli zespół w podobnym duchu, że zespół był rozbiórki. Z malowania twarzy, twardy facet wygląda i jeden z najlepszych utworów muzycznych wejściem w zapaśniczej historii Rozbiórka szybko stał się najlepszymi psami w bardzo konkurencyjnej dywizji Tag Team (to ciekawe zespoły takie jak Hart Foundation, brytyjska Bulldogs, Strike Force i wiele więcej .).

rusztowanie kolumnowe

Zwycięskie tytuły tag z WWE na WrestleManii Strike Force 4 Rozbiórka odbywa się na pasach dla rekordu 478 dni, który stoi do dziś. Rozbiórka miała wiele wspaniałych historii ataki tam w tym klasycznym 2 z 3 spadków pasa siewu z Hart Foundation, w którym to czasie Crush wstąpili do zespołu Ax i Smash powodu Ax (Bill Eadie) cierpi na problemy z sercem. Z tego powodu, gdy Road Warriors zrobił dołączyć WWE Feud stracił iskrę i nie udało się być sukcesem to mogło być.

Również ze względu na Road Warriors / L.O.D ogromna popularność Rozbiórka zaczęła się walka i wkrótce po przybyciu tam rozłamu w zespole.

Jak widać ja wciąż ledwo dotknął powierzchni wielkich zespołów tag przeszłości, ale te trzy zespoły tutaj w części 2 są trzy z najbardziej udanych w historii. Część 3 będzie musiała być czymś wyjątkowym, aby dopasować trzy zespoły biorące tutaj.

– autor artykułu