rusztowanie aluminiowe krause

rusztowanie aluminiowe krause

Natura Bloki energetyczne

Energia jest prawie wszystko, więc w tym świetle blok energia może być prawie wszystko, od wzorców myślenia, emocji lub węzłów fizycznych. Bloki są po prostu tka energii. Głębokie bloki są sploty, które pracowały na siebie przestrzenie, tworzone subtelniejsze sploty wspierających i zazębione całym tworzące matrycę wielopoziomowego. Pierwszym krokiem do pozbycia blok jest podążanie splot. Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić, ale najpierw należy również pamiętać, że nie wszystkie bloki są złe. Wszystkie bloki mają powód do istniejących, ważne jest, aby zrozumieć tę przyczynę, ponieważ czasami jest po prostu blok wspiera naszą świadomość w obecnym kierunku.

rusztowanie aluminiowe krause

Pierwsze pytanie, które należy zadać brzmi: „Dlaczego ten blok istnieje?”

Drugie pytanie powinno być pytanie: „Jak będę korzystać z wyjęciem tego bloku”

rusztowanie aluminiowe krause

Odpowiedzi na te pytania mogą być zbierana z przeniesieniem umysł w blokach po prostu obserwując obiektywnie – nie jest pchanie lub szturchać jakiegokolwiek rodzaju. W zależności od stopnia wrażliwości, komunikacja może nastąpić w każdej liczby sposobów. Można zaobserwować pisemnych umów literowania przyczynę tych bloków; można zobaczyć wizje przeszłości i obecnego życia ilustrujący dlaczego blok istnieje, można usłyszeć głosy z przewodnikami; wiedza może być po prostu czuje. Ważne jest, aby obserwować te reakcje i tylko działać, aby usunąć blokadę po zrozumieniu, dlaczego został wprowadzony tam w pierwszej kolejności.

Pod wieloma względami bloki energetyczne mogą działać jak ścianach węża. Poprzez tworzenie przeszkód i oporu bloki te mogą przekazywać energię, emocje i formy myślowe do poruszania się w określonych kierunkach lub wzorów. Niektóre z tych wzorach może być konieczne aby spełnić określone zamiary. Należy jednak rozumieć, że bloki energetyczne będą w końcu przyczyną stagnacji energii w określonych punktach ciała i umysłu.

– autor artykułu