jakie rusztowania do murowania

jakie rusztowania do murowania

Czynniki dobrego przywództwa

Istnieje kilka czynników, które wpływają na jakość przywództwa. Z jednej strony, liderzy muszą być częścią wdrażania zmian. Nie- zaangażowanie zostanie podjęta przez użytkowników zmiany jako negatywny komentarz na temat konkretnej zmiany. Liderzy muszą również przestrzegać swoich podwładnych i ich odpowiedników.

Liderzy muszą zawsze szukać inicjatyw opartych na rzeczywistości, a nie teoretycznych. Ich funkcja sterowania musi rozpoznawać wszystkie elementy, które kształtują daną funkcję, a nie tylko kilka. Podobnie, przywódcy muszą podkreślić strukturę nad elastycznością. To nigdy nie jest dopuszczalne, aby łamać zasady organizacji lub jeździć wokół nich.

Przywódcy powinni przedstawić krystalicznie czysty obraz siebie bez poślizgu. Liderzy muszą być czyniących, a nie talkerów lub myślicieli. W północnej wyprzedzeniem pod McClellan podczas wojny secesyjnej poszedł nigdzie, ponieważ jego lider myślałem o tym zbyt wiele, a nie podejmowanie działań (Badaracco, 1989).

jakie rusztowania do murowania

Problemy Przywództwo

Istnieje wiele problemów, które mogą wyniknąć przywódczych. Na przykład, mimo że przywództwo jest interesująca koncepcja, to nie jest zupełnie jasne, że jest empirycznie weryfikowalne. Wątpliwe jest, czy związek z liderów i naśladowców dobrze identyfikuje obserwuje, czy też tylko ludzie robią to, co robią normalnie w przypadku braku przywództwa dynamicznego – na przykład, takie jak fanatyków religijnych.

Tak, jest przywództwo więcej niż wyznaczona rola polega na? Czy prezydent prezydent, ani prezydent / liderem? Jaka jest rola egocentryzmu w zachowaniu wyznawcą jest? Czy wyznawca zrobić „X”, ponieważ lider chce go, albo dlatego, że jest w najlepszym interesie popychacza to zrobić?

Niektóre organizacje gazeta promować osoby jak wyjątkowych liderów. Jack Welch były przywódca General Electric jest odlewana jako wielki przywódca poprzez gazeta publikuje także książki i przez niego lub jego widmo.

– autor artykułu