rusztowanie kozlowe

rusztowanie kozlowe

Wielkie zespoły tag przeszłości część 2

Jeśli czytasz część jednego z największych zespołów znaczników przeszłości będziesz nauczyli trochę o Busters mózgu, The Rock ‚n’ Roll Express i brytyjskich Bulldogs ale prawie w ogóle nie dotknął powierzchni wielu wspaniałych zespołów znaczników, które mają było i odeszło w ostatnich latach.

Trzy zespoły biorące udział w części pierwszej, gdzie osobiste z moich ulubionych jak sprzeciwiać się do najbardziej udanych zespołów znaczników, z dawnych czasów, ale dla części drugiej postanowiłem skupić się na zespoły, które były bardzo udane i pozostawił niezatarte wrażenie na podziale tag team ,

The Road Warriors

Jednym z najbardziej udanych zespołów znaczników wszech czasów bez wątpienia droga Warriors, czyli Legion of Doom, jak, gdzie również znane, z pewnością są legendy i bez wątpienia przyszłość WWE Hall of futbolu.

Z nie znaczy patrzeć i styl potęgą nie trzeba było długo Wojownicy drogowe, aby stać się siłą w tag team zapasach, ciesząc się wielkim sukcesem zarówno w Ameryce i Japonii i gospodarstwa tytułów w niemal każdym obszarze ich zmagał się. The Road Warriors gdzie tak popularne, że ilekroć promocje próbował przekształcić je pięty nie udało, gdy tłum chciał iść z nimi. Kiedy Road Warriors zdobył WWE tytułów tag team na Summerslam 91 zostali pierwszym zespołem tag trzymać światowe tytuły w trzech wielkich firm 80-tych.

Droga Warriors miał wiele klasyczne ataki z Midnight Express (w tym pierwszym meczu rusztowania) i The Four Horsemen (z którymi miałem pierwszy atak w historii gier wojennych), jak również brutalne ataki z innymi. Często naśladowany, ale nigdy nie pomogło, biedne późniejsze wcielenia nie może zabrać co Road Warriors osiągnięte w sile wieku.

Steiner bracia

Scott i Rick Steiner, gdzie w tym samym czasie jeden z największych zespołów znaczników Grace wrestlingu.

– autor artykułu