jakie rusztowanie polecacie

jakie rusztowanie polecacie

Nieformalne vs. formalne środowisko- Politycy wolą nieformalne środowisko firmy, aby pozostawić przestrzeń dla negocjacji i kompromisu. Wartości przywódcy chcą szarej również tak, że kreatywność i wysoką wydajność nie będą tłumione przez struktury sztywnych i wartości mogą być rozwijane w ramach SPO. Z drugiej strony, dyrektywa przywódcy chcą struktur formalnych, tak aby firma nie przeceniać swoich granic, albo paść ofiarą Zadowolenie meandry lub zmarnowane wysiłki.

Satisficing- I wreszcie, jeśli chodzi o satisficing przywódcy polityczni wierzą pracownicy pracują tylko w kierunku poziomu dopuszczalnego. Wytwarzają one to, co jest wystarczająco dobre. Wartości liderów spojrzeć na pracowników, jak chce zrobić najlepszą pracę to możliwe, i widzą w nich lepiej niż oczekiwano. W ich oczach, zadaniem lidera jest pomóc rozwijać i lejek te energie ku wykonywaniu pracownicy chcą. Dyrektywa liderów spojrzeć na pracowników jak mechanizmy zysku. Oni są wynajmowani do wykonania i oni płacą za ich wykonanie (Badaracco, 1989).

Krytyka

jakie rusztowanie polecacie

Z pewnością istnieją pewne interesujące mocne i słabe strony związane z wartościami przywództwa. Po pierwsze, jeśli chodzi o spinie pracowników, promowanie koncepcji, że pracownicy są najważniejszym aspektem firmy to interesująca koncepcja. Koncepcja ta jest bezwstydnie prawda. Spółka nie może przetrwać bez pracowników. Promocja ta koncepcja jest dobra, ponieważ sprawia, że ??pracownicy czują się wyjątkowo. Że pracownicy naprawdę stworzyć sukces dla firmy jest wątpliwa, jednak. Nadzieja lub wartość pracowników nie jest to, że są twórczy i wzorowy, ale to, że pojawiła się w pracy bez nastawienia, na czas, i są gotowi do pracy poza ich osiem godzin za nadgodziny bez usprawiedliwienia.

Podobnie jak w przypadku emisji spinu pracowników, pojęcie wartości jest mgliste pojęcie.

– autor artykułu