jakie rusztowanie kupic

jakie rusztowanie kupic

Widzimy w tym przywódcę jako negocjatora, a ten, kto przyjmuje kompromis i regulacji z jego zwolenników i podwładnych (Badaracco, 1989).

Krytyka

Pojęcia odprysków i siły bezwładności są ważne koncepcje, które sprawiają, że to oczywiste , że wdrażanie nowych idei i celów, nie są łatwe. Ludzie nie lubią zmian, a jeśli nie jest to wyraźnie korzystna, taka zmiana zmierzy bitwę, jeśli nie jest korygowana w celu odzwierciedlenia wyżej wymienionych potrzeb. Że ludzie pracują tylko to, co jest do zaakceptowania jest przesadą. Na dzisiejszym rynku, dopuszczalne byłoby świetnie, ponieważ oznacza to, że są one pojawiać się w pracy. Koncepcja przywództwa politycznego ma pewne problemy. Na przykład, zestaw do relacji władzy korporacji, w którym władza lidera jest porównywana z mocą ludzi i działy się pod nim nie zawsze jest dokładne. Że ci pod nim mają moc udaremnić mu jest prawdą; jednak, że chcieliby, aby biorąc pod uwagę fakt, że mogą one zostać zwolniony z jakiejkolwiek przyczyny (lub bez powodu) sprawia, że ??jest wątpliwa. W momencie, problemy przywództwa politycznego nie są problemy z zasilaniem, ale realia przetwarzania korporacyjnego. Procesy te będą zwalniać lidera w dół, ale skoro jest liderem on będzie je podbijać, bo ma moc zatrudniania i zwalniania. Postawa w tym klimacie wydaje się być „, jeśli masz problem ze zmianą, można zostawić”.

jakie rusztowanie kupic

Ponadto wydaje się, że przywódca polityczny spędza cały swój czas bycia politycznym, kiedy powinno być patrząc na koszty i przychody, jak również. Skupiając się na negocjacje, regulacja i kompromis opuszcza firmę z bardzo małej strukturze lub wizji. W jaki sposób pracownicy wiedzą, co zrobić, jeśli wszystkie działania są w stanie zmian lub strumienia?

I w końcu wydaje się, że przejęcie przywództwa politycznego jest to, że ponieważ lider i zwolenników spędzają cały swój czas i negocjowanie kompromisów, firmy istnieją w zdrowym zakresie.

– autor artykułu