jakie rusztowania wymagaja uprawnien

jakie rusztowania wymagaja uprawnien

Dyrektywa style- Liderzy istnieje tak, że zwolennicy podążać. Lider jako artysty nie jest stworzenie instalacji w oparciu o kompromis, negocjacje lub słuchania swoich podwładnych. Pracownicy są tam do pracy, nie radzę. Artystka ma wizję, która wymaga pracownikom następujące. To nie znaczy, że artysta nie powinien nasłuchiwać okazji ale zwolennicy w ogóle nie mają swoją wizję i jako takie powinny skierować swoje działania na przydzielonym pracy pod ręką.

Konfrontacja-Take zagadnień i problemów za rogi i radzić sobie z nimi.

Clarity- Być jasne, co mówisz, i oczekiwać, dokładność w odpowiedziach naśladowcą.

Decyzja szycie Zdecyduj na podstawie danych empirycznych i logiki; zaakceptować nic na wartości nominalnej. Wszystkie informacje powinny być oparte na badaniach i twardych danych.

Struktury na konstrukcji jest najważniejsze, elastyczne standardy zostawić otwarte drzwi dla większej elastyczności. Wszystkie działania powinny być wspierane za pomocą standardowych procedur operacyjnych, które są nieelastyczne.

jakie rusztowania wymagaja uprawnien

Operations- Poznaj swój projekt. Wiedzieć, jak operacja jest przetwarzane.

Wartości niematerialne-nie skupić się na nich.

Względem integralności Czy integralności i manifestować to otwarcie, w przeciwnym razie zwolennicy nie będzie za tobą.

Top-down Approach Niewiele wyłania się z dołu do góry, z wyjątkiem problemów i zagadnień. Z góry na dół sprawia nich odejść.

jakie rusztowania wymagaja uprawnien

Focus on z substancją substancji i niech procesy zadbać o przyziemne.

Compromise- oferują bardzo mało. Kompromis jest niekończąca się. Oferuje się „A” utoruje drogę oferując „B”, i tak dalej.

Pełnego szacunku Przywódcy powinni szanować tych, którzy pracują pod nimi

Wniosek

Instalacja dużych projektów artystycznych stawia artystę w nieznanym królestwie. Zazwyczaj pracuje sam, sztuka instalacja wymaga, że ??grupa zastąpić artystę jako jedynego źródła napędu danej pracy.
aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.
– autor artykułu