jakie rury na rusztowanie

jakie rury na rusztowanie Korporacje nie są demokracjami, ale autokracji. Lider ogłasza i zwolennicy posłuszeństwa. To nie znaczy, że dyrektywa przywódcy nie są słuchacze. Oni słuchać ludzi, którzy dostarczają informacji dźwiękowej spoczywa na obiektywnych danych.

Komunikacji-Przywódcy polityczni chcą nieformalnych i elastyczne zawiadomień przewidzianych do swoich zwolenników. To pozwala im mieć pokój do negocjacji i kompromisu w kwestiach i funkcji. Dyrektywa przywódcy chcą jasne, zwięzłe komunikaty w słowach, działań, decyzji, systemów i struktur. Chcą ich zwolenników, aby móc zrozumieć, co się od nich oczekuje i jak należy je wykonywać. Nieformalna komunikacja rasy zamieszanie, niepokój i niepewność.

Proactiveness- Przywódcy polityczni, w zależności od pracownika chce i elastyczny, nieformalny układ, zazwyczaj działają reaktywnie. Są strażacy gasząc pożary. Z drugiej strony, dyrektywa przywódcy są aktywne, i są zaangażowane. Oni nie lubią pożary, więc upewnij się, że pożary nie występują lub są umieszczane przed musieli się zaangażować. Dyrektywa liderami są również praktyczne, dostać w twarz, agresywnych osobników. Oni nie reagują na wydarzenia, robią happeningi.

jakie rury na rusztowanie

Standardowe działające procedures- Przywódcy polityczni spojrzeć na SPO ewentualne zagrożenia i przedmurza do celów kierowniczych spełnione. Twierdzą oni, że zapobiegają kreatywność i ruch do przodu. Dyrektywa liderów spojrzeć na SPO miarę potrzeby procesów i struktur dostępnych przenieść swoje cele przodu bez przeszkód. Istnieją one, aby użytkownicy mogli podejmować właściwe decyzje. Dyrektywa liderem patrzy na SPO jak mechanizmy efektywności i skuteczności.

Prostota- przywódcą politycznym, poprzez skupienie się na korektach, kompromisu i negocjacji, tworzy kompleksowy środowisku korporacyjnym, w którym zwolennicy naprawdę nie zrozumieć naturę spółki, co to oznacza i jakie cele powinny być one próbują osiągnąć.

– autor artykułu