Doradztwo

Doradztwo

Doradztwo

Każdego dnia pisze do nas bardzo wiele osób, które nie za bardzo wiedzą, jak to załatwić, żeby można było wypożyczyć rusztowanie. Jest to prawda, że nie każdy wie, na czym to polega, ponieważ nie wszyscy muszą się orientować. W takiej sytuacji zwykle ludzie zadają pytania, my natomiast staramy się pomóc najlepiej jak potrafimy. Przede wszystkim ludzie pytają, czym są owe rusztowania, a dokładniej, jak one wyglądają. Zwykle widać je w różnych miejscach, w których wykonywana jest budowa lub remont, jednak na rusztowaniu leżą deski. Wiele osób uważa, że te deski albo są przypisane do poszczególnych rusztowań, albo trzeba samemu sobie je skombinować.

Prawda jest, że deski muszą leżeć na rusztowaniu, ponieważ inaczej nie da się po nich chodzić. Należy jednak mieć na uwadze, że jeśli ktoś potrzebuje desek, ponieważ nie buduje domu tylko go remontuje, wówczas wraz z rusztowaniem dopasowywane są deski, by spokojnie można było z owego rusztowania korzystać. Są osoby lub firmy, które mają własne deski i potrzebują tylko samego rusztowania czyli samych ram, na których kładzione są deski.

W takiej sytuacji wynajmowane są tylko owe ramy, zaś o deskach w ogóle nie ma mowy. Z tego powodu bardzo wiele osób potrzebuje dokładnej informacji, co tak naprawdę przy wynajmie dostaną, żeby nie okazało się, że mamy rusztowanie, ale brakuje desek, które się na nie kładzie.

– autor artykułu