rusztowanie malarskie

rusztowanie malarskie

Wychować organów – Hilary Mantel

Hilary Mantel Bring Up ciał to elegancki i chwytając arcydziełem. To wyraźnie ożywia szesnaście wiecznej Anglii: vice i cnota, zderzenie interesów między kościołem a państwem, w lubieżny i często śmiertelną pałacowej intrygi. Pisarz powodzeniem trafia do świadomości szlachty, kardynałów i szlachty.

Teraz jest 1535, a Thomas Cromwell jest głównym bohaterem Hilary Mantel w przywołać ciał. Dzięki niemu, pobożny uczony Sir Tomasz Morus został wysłany do wieży. Choć Thomas Cromwell nie można myśleć o umierających ludzi bez jego umyśle odejście na „obrazie Więcej na rusztowaniu, widziana przez deszcz. Jego ciało, już nie żyje, składane do tyłu równo od uderzenia siekierą” A dzięki Cromwell małżeństwo 20-letniego Henryka VIII do Katarzyny Aragońskiej zostanie zakończone.

rusztowanie malarskie

Król jest teraz nieszczęśliwie żonaty z Anną Boleyn. Po raz kolejny królową, jak historia powtórzyła się złowieszczo, nie może dać Henry’emu męskiego potomka. Ilekroć syn urodził się, że zginęła w tajemniczych okolicznościach w ciągu kilku dni jego narodziny. Podobnie jak w pierwszej królowej Anny Boleyn, dał królowi córkę Elżbietę. Ale w tym czasie królowa na tronie Anglii było nie do pomyślenia. Henry był sfrustrowany i zły: choć wystarczająco silne, aby stworzyć Kościół, Kościół Anglii, nie mógł umieścić male dziecko w brzuchu swojej królowej.

Plotka była również rozpowszechnione wśród wantonness Anne Boleyn za. Henry uważa się, że to był jakiś błąd w swoim drugim małżeństwie i że z tego powodu, że został wykonany cierpieć gniew Boga. Patrzy Thomas Cromwell, aby usunąć jego drugie małżeństwo do niewiernej Anne jednocześnie odwraca jego lubieżne oczy Jane Seymour. Ilekroć Henry chciał kogoś dotkniętego wiedział, który z jego poddanych, aby skręcić, a Cromwell jak zawsze stanął na wysokości zadania.

– autor artykułu