rusztowanie kominowe

rusztowanie kominowe

Wielki zadania Debata

Kwestia pracy domowej to taki, który można podzielić wychowawców i rodziców. Przed przypisaniem lekcji, wychowawca musi dokładnie rozważyć skuteczność zadania, zdolności uczniów, a powodem przypisywania go. Rozważania zawarte w tym artykule są z punktu widzenia zarówno rodzicielska i pierwotne pedagoga, i nie są z pewnością ważne powody za i przeciw pracy domowej.strona główna naszej witryny

Według Wikipedii, praca „odnosi się do zadań uczniów przez nauczycieli w celu uzupełnienia głównie poza szkołą”. W tym jednym rachunku istnieją pewne ważne kwestie wynikające.

1. Czy zadanie domowe muszą być zdolne do uzupełnienia samodzielnie przez studentów, czy też powinna być pomoc rodzicielską?

rusztowanie kominowe

Choć pomoc rodzicielski jest zawsze mile widziane, w rzeczywistości wielu z naszych uczniów żyje w rodzinach, w których pomoc rodzicielska nie zawsze jest łatwo dostępna. Jak dobrze, czas dla rodziny staje się tak chaotyczne, że wydaje się, że święty czas powinien być lepiej wydać oddziałujących ze sobą jako jednostka rodziny niż zmaga się lekcji.

To nie znaczy, że rodzice nie powinni pomóc swojemu dziecku. Jest powiedzenie, że nauczyciele muszą być świadomi nauczania lekcje tak dokładnie, że pomoc rodzicielska staje się przede wszystkim niepotrzebne. Niektórzy nauczyciele iść tak daleko, jako wymagające pomocy rodziców w odrabianiu prac domowych, a które nie rozmnażają się pozytywne uczucia wobec szkoły. Zamiast tego, to sprawia, że ??rodzice uważają, że nauczyciel nie robi swoją pracę i spodziewa rodziców, aby pozbierać się. To prowadzi do następnego pytania …

2. Jaki jest cel pracy domowej?

Celem pracy domowej, jak sądzę, jest praktyką. To nie ma być tak zaprojektowane, aby nauczyć się czegoś nowego. Raczej jest ćwiczyć umiejętności, które zostały wcześniej nauczane w klasie. Idea pracy domowej, samo w sobie, rodzi negatywne uczucia dla wielu uczniów i rodziców.

– autor artykułu